Společnost Megger vyvíjí a vyrábí přenosná elektrická zařízení. Produkty Megger vám pomáhají zvyšovat efektivitu, snižovat náklady a prodloužit životnost  elektrických spotřebičů.

Historie společnosti

Společnost byla založena v pozdních letech 19. století. Po celá desetiletí se zabývá navrhováním a výrobou zkušebních a měřicích přístrojů, které provádějí elektrická měření pro preventivní údržbu, řešení problémů a měření před uvedením do provozu . Produkty Megger podpořily zákazníky na celém světě, aby zlepšili efektivitu svých zařízení, snížili náklady, prodlužovali životnost přístrojů, sledovali a analyzovali, předvídali selhání zařízení a jeho budoucí výkon. Nyní má místní pobočky na mnoha místech s týmy technické podpory a distributory po celém světě. Výrobní závody se nacházejí v Německu, Švédsku, Velké Británii a USA.

Práce se zákazníky

Společnost Megger věří, že díky úzké spolupráci se zákazníky dokáže dnes a v budoucnu poskytovat nejlepší zákaznická řešení a poprodejní servis. Společnost Megger je odhodlána předvídat potřeby zákazníků tím, že naslouchá zákazníkům a průmyslovým specialistům a neustále investuje do inovativního výzkumu a vývoje, konstrukčního inženýrství a výrobních technik.

Značka Megger

Naší strategií je vyrábět všechny naše výrobky pod značkou Megger. Výhody pro vás jsou, že víte, že produkty a software budou dobře spolupracovat, a všechny produkty mají podobný, přesto výrazný „vzhled a dojem“ s tmavými a světle šedými pouzdry. Neplýtváme barvou, tím, aby naše zkušební přístroje byly krásné – tyto barvy si vyhrazujeme pro užitečné funkce, jako jsou voliče rozsahu a displeje. Naši konstruktéři pocházejí z mnoha různých zemí a pravidelně si vyměňují nápady a tipy se svými kolegy. To znamená, že získáte nejnovější inovace, jeden z důvodů, proč jsou produkty Megger tak pokročilé. Jelikož se stále více firem připojuje k rodině Megger, můžete objevit některá zkušební zařízení, která jsme dodali a která ještě neprošly našim systémem jednotné identity Megger. Nebojte se – naší nejvyšší prioritou je zajistit, aby kvalita výrobků byla dále stejně vysoká. Na barvy dojde později.

Jak se spojily největší značky ve zkušebnictví a měření

Naše systémy jsou zaměřeny na udržení lokálního vkladu – lokalizovaného inženýrství, lokalizovaného marketingu, lokalizovaného rozhodování. Naši zaměstnanci jsou hrdí na společnosti a značky, které navazují na historii naší společnosti a mnohé z těchto názvů jsou stále ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti v mnoha zemích.