NADŠENÍ, KOMPETENTNÍ A SPOLEHLIVÍ…

jsme na trhu přes 100 let

Společnost Megger vyvíjí a vyrábí přenosná elektrická zařízení. Produkty Megger vám pomáhají zvyšovat efektivitu, snižovat náklady a prodloužit životnost  elektrických spotřebičů.

Historie  společnosti

Společnost byla založena v pozdních letech 19. století. Po celá desetiletí se zabývá navrhováním a výrobou zkušebních a měřicích přístrojů, které provádějí elektrická měření pro preventivní údržbu, řešení problémů a měření před uvedením do provozu . Produkty Megger podpořily zákazníky na celém světě, aby zlepšili efektivitu svých zařízení, snížili náklady, prodlužovali životnost přístrojů, sledovali a analyzovali, předvídali selhání zařízení a jeho budoucí výkon. Nyní má místní pobočky na mnoha místech s týmy technické podpory a distributory po celém světě. Výrobní závody se nacházejí v Německu, Švédsku, Velké Británii a USA.

Práce se zákazníky

Společnost Megger věří, že díky úzké spolupráci se zákazníky dokáže dnes a v budoucnu poskytovat nejlepší zákaznická řešení a poprodejní servis. Společnost Megger je odhodlána předvídat potřeby zákazníků tím, že naslouchá zákazníkům a průmyslovým specialistům a neustále investuje do inovativního výzkumu a vývoje, konstrukčního inženýrství a výrobních technik.

Kdo jsme ..

Svět se mění a mění se i energie, které pohánějí náš každodenní život. Budoucí poptávka po nových a čistších formách energie, včetně toho, jak je využíváme, vyžaduje agilnější, otevřenější, inovativnější, do budoucna hledící, dokonce i hvězdářský přístup. Přemýšlení o dosud nepromyšleném tvoří významnou část Megger celoživotní práce. Někdo by mohl říci, že je to „naše posedlost“.

Již více než 100 let se naše oddanost poskytování špičkových řešení v oblasti elektrických testů a diagnostiky vyrovná pouze naší oddanosti světovým technikům, inženýrům a energetikům, kteří naše výrobky používají. Jejich schopnost vyniknout v tom, co dělají každý den, je pro nás novou výzvou. Naše plány na příštích pět let jsou ambicióznější než kdykoli v historii společnosti Megger.

V současné době jsme na cestě zdvojnásobit velikost naší společnosti do roku 2021, což je jedním z výsledků mnohostranné strategie růstu, která nám umožní rozšířit náš globální vliv na nové trhy, dosáhnout většího rozšíření výrobků na stávajících trzích a uvést na trh další převratné a nové výrobky, které našim zákazníkům ještě více usnadní život a zvýší jeho bezpečnost.

Co děláme …

Znalosti jsou mocné. Porozumění všem aspektům elektrické sítě, od výroby a přenosu až po distribuci a spotřebu, je to, co je potřeba k tomu, abychom byli uznáváni jako světová jednička v navrhování a poskytování testovacích a diagnostických řešení pro prostředky elektrické sítě a k nim připojená zařízení.

Udržení této pozice vyžaduje obrovské průběžné investice do inženýrství, které nám pomáhají předvídat změny ve směřování odvětví a technologií, stejně jako potřeby zákazníků a koncových uživatelů. Tento přístup byl historicky součástí vývojového étosu společnosti Megger a pokračuje i dnes, kdy téměř 20 % čistého zisku ročně přesouváme do vývoje nových produktů, modernizace technologií a zlepšování systémů a procesů.

Produkty a služby Megger řeší náročné měřicí aplikace napříč celým odvětvím dodávek energie, od výroby energie až po elektrické zásuvky ve vaší domácnosti, a mají čtyři společné klíčové vlastnosti:

Bezpečnost:
Naše priorita číslo jedna je život a naše zařízení poskytují vám a vašemu majetku špičkovou ochranu.

Přesnost a spolehlivost:
Důsledné poskytování přesných výsledků je standardem společnosti Megger, který vám dává možnost „detekovat šepot v bouři elektrického šumu“.

Intuitivní ovládání:
Ovládání, které je stejně známé jako váš mobilní telefon, zvyšuje vaši produktivitu a zároveň snižuje riziko chyb.

Robustní design a konstrukce:
Každá z našich produktových řad je vyráběna s použitím komponentů speciálně vybraných a testovaných na zničení, aby byla zajištěna dlouhá a odolná služba, zejména v náročných nebo extrémních provozních podmínkách.