Vyrábíme měřící techniku
pro měření od elektrárny až po zásuvku.

Společnost Megger se zabývá vývojem a výrobou zkušebních a měřicích přístrojů, kterými se provádí elektrická měření preventivní údržby a napomáhají k řešení problémů a k měření před uvedením do provozu. Produkty Megger zlepšují efektivitu zařízení, snižují náklady, prodlužují životnost přístrojů, sledují a analyzují, předvídají selhání zařízení a jeho budoucí výkon. Produkty a služby Megger řeší náročné aplikace měření v celém energetickém průmyslu od výroby energie až po zásuvky ve vaší domácnosti.

Značka Megger dnes zahrnuje kabelovou měřící techniku, VN zkušební zdroje, testery traf, vypínačů, elektrických ochran, elektrických instalací, baterií a analyzátory kvality elektrické energie. V nedávné době do rodiny Megger přibyla značka Baker pro testování motorů a generátorů a značka Power Diagnostix pro online měření částečných výbojů.

Megger má nyní místní pobočky s týmy technické podpory na mnoha místech a distributory po celém světě. Věříme, že díky úzké spolupráci se zákazníky dokážeme dnes a v budoucnu poskytovat pro zákazníky nejlepší řešení a poprodejní servis.

Výrobní závody:

Dover (UK)

Dallas, Texas; Valley Forge, Pennsylvania (United States)

Danderyd (Sweden)

Baunach (Germany)