vCamDrain  –  Wi-Fi inspekční systém

Klíčové vlastnosti:

  • inspekce potrubí od 25 do 75 mm
  • Wi-Fi naviják ve spojení s mobilním zařízením
  • Android i iOS aplikace VMC pro ovládání všech funkcí
  • Okamžité sdílení souborů
  • Tlačné pero 20 nebo 30 m

Kamera vCamDrain je vybavena Wi-Fi navijákem, který je ovládán pomocí aplikace vCam Mobile Controller (VMC). Po připojení k navijáku pomocí Wi-Fi aplikace VMC ovládá svit kamery, nulování počítadla vzdálenosti, lokalizační sondu i psaní textů. Aplikace zobrazuje stav Wi-Fi navijáku, úroveň nabití baterie a stav nabíjení. Záznam z inspekce potrubí lze provádět přímo do aplikace a okamžitě jej sdílet nebo kopírovat na USB port navijáku.

HD kamerová hlava z nerezové oceli o průměru 18 mm se safírovou čočkou a mimořádně jasnými LED diodami poskytuje ostrý a jasný obraz vnitřku potrubí. Vlastní tlačné pero o průměru 9 mm poskytuje jemnou rovnováhu mezi pružností a tlačnou silou, která je použitelná v potrubích o průměru od 1 do 3 palců. Plášť z HDPE je odolný proti otěru a umožňuje procházet více ohybů. Kamerová hlava i pružinová sestava s vestavěnou lokalizační sondou o frekvenci 512 Hz, 640 Hz a 33 kHz jsou vyměnitelné přímo v terénu.

Naviják je napájen interními Li-ion akumulátory, které poskytují stálý a čistý výkon s dlouhou životností. Šestihodinové nabíjení zajistí až 12 hodin napájení při přerušovaném používání lokalizační sondy.